Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

U subotu 27. srpnja u Vinkovcima je održano zadnje četvrto kolo Bosutska liga, atletskoga natjecanja koje je organizirano u programu Škole trčanja Vinkovci. Cilj lige bio je okupiti sve ljubitelje trčanja, rekreativce kojima je ovo stil života.

Na tom natjecanju, u sva četiri kola, nastupilo je i dvoje članova Atletskog kluba “SLA – Ante Perić” Đakovo – prenosi DJsport.

Ela Đelatović u utrci na pet kilometara osvojila je prvo mjesto s vremenom 22 minute i jedna sekunda. Đakovačka atletičarka nastupila je u tri kola i osvojila sve tri pobjede. U ukupnom poretku pripalo joj je drugo mjesto.

U jučerašnjoj utrci na pet kilometara Stipo Đelatović s vremenom 20:06 osvojio je drugo mjesto.