Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Nogometaši Mladosti iz Satnice Đakovačke vrijedno se pripremaju za početak prvenstva u Međužupanijskoj nogometnoj ligi Osijek – Vinkovci koja će ove sezone imati 16 klubova odnosno igrat će se 30 kola umjesto dosadašnjih 34. Nakon posljednje pobjede protiv Sikerevaca (2:0, strijelci: Gazić i Barišić-Jaman) utakmica protiv Višnjevca pretposljednja je pred početak prvenstva. Satničane još očekuju subotnje gostovanje u Slavonskom Brodu gdje ih očekuje Amater. Poznato je da su igrači Damira Lelasa već dugo na okupu, da se odlično poznaju, godinama su u vrhu lige, osim toga stiglo je nekoliko mladih talentiranih igrača tako da niti njihove ambicije nisu zanemarive – prenosi DJsport.

Višnjevčani su ovoga ljeta znatno osnažili svoj igrački kadar i vjerojatno će biti jedan od glavnih kandidata za osvajanje prvoga mjesta i odlazak u Treću nogometnu ligi Istok gdje su već bili.

Prvo poluvrijeme bilo je poprilično izjednačeno, a Satničani su imali najbolju priliku u osmoj minuti kada je nakon brze akcije kroz sredinu terena lopta došla do Marija Bojanovića koji s ruba kaznenoga prostora puca, ali lopta završava na prečki. Do same završnice prvoga dijela igra se preselila na sredinu terena, a u 43. minuti gosti su iskoristili kontranapad i došli u vodstvo. To je ujedno bio i rezultat prvoga poluvremena.

U drugom poluvremenu Roko Ivić poravnao je rezultat na 1:2 da bi gosti u posljednjim trenutcima utakmica nakon ubačene lopte iz kornera postigli pobjedonosni pogodak.

Mladost (SĐ) igrala je u sastavu: Čolić, Akrap, Žonka, Zirn, Jukić, Kušević, Bojanović, Dino Stipanović, Jozipović, Gazić, Barišić. Još su igrali: Leko, Zrinušić, Barišić-Jaman, Ivić, Brataljenović, Korpak, Bajs. Trener: Damir Lelas.